Vyhledávání

Kontakt

Chatový Ráj Brandlín
Brandlín 52
Volfířov
38001

604889001
603954538

chatovy.raj.brandlin@seznam.cz

Ubytovací řád

 

1. Ubytování je v nástupní den k dispozici od 15.hodiny. Dřívější příjezd je možný po dohodě. Chatku  je nutné v poslední den pobytu opustit nejpozději do 10 hodin.
Zavazadla je možné kdykoliv uschovat. VÝDEJ USCHOVANÝCH ZEVAZADEL DO 12:00 A OD 16:00 hod.! V nástupní den je nutné se ubytovat nejpozději do 18 hodin, pokud není domluveno jinak! (v hlavní sezoně do 20 hodin - pokud není objednáno stravování).

2. Po příjezdu se dostavte do recepce v restauraci, kde je nutné nahlásit počet ubytovaných osob(jméno, adresa, dat. narození, č.OP), zaplatit objednané služby (uhradit vyúčtování rezervačních faktur) a složit vratnou kauci ve výši 1000,-Kč/chata. Po vyřízení všech formalit budou předány klíče
od chatek. U skupin vyřizuje veškeré formality pouze osoba, která pobyt objednávala.
Nikomu jinému ve skupině nebudou klíče vydány, nebude-li dohodnuto jinak. 
Poté s hosty provedeme kontrolu vybavení chaty a zapíšeme stav elektroměru.

 3. Chaty jsou vybaveny lůžkovinami s příslušným povlečením, kuchyňským koutem s nádobím, dvouvařičem, varnou konvicí a lednicí. Průběžný úklid uvnitř chaty si provádí zákazník sám. Při delším pobytu provádíme výměnu ložního prádla po dohodě. Poslední den pobytu zákazník předává pokoj v řádném stavu, tzn. čistý a bez škod na majetku. Případné škody se hradí hotovostně na místě (odečtením z kauce).

4. V objektu je potřeba se chovat tak, aby nebyli rušeni ostatní ubytovaní a nedocházelo ke zbytečným škodám na objektu a jeho vybavení. Noční klid od 22.00 do 7.00 hod. Z důvodu možného poškození není dovoleno jakkoliv manipulovat s nábytkem a ostatním vybavením chat  nebo jeho stěhováním na jiné chaty.   

5. Vytápění objektů v chladných dnech si zajišťují hosté sami.

6. V každé chatě je nainstalován elektrickýl bojler, který vodu ohřívá průběžně. V suchých letních měsících prosíme návštěvníky o úsporné užívání pitné vody z kohoutků. Voda do toalet je čerpána z rybníka.

7. Stravování probíhá v restauraci. Doba výdeje: snídaně 8.00 – 9.00 (obědy 12.00 -12.45)   večeře 18.00 – 18,45. Dobu výdeje prosím dodržujte. Z provozních důvodů dobu výdeje není možné měnit! V případě, že zákazník neodebere objednané stravování ve stanovených časech, strava nebude dodatečně vydána a ztrácí na ni nárok!

8. Z bezpečnostních důvodů je nutné při opuštění chaty  vždy vše vypnout a vytáhnout ze zásuvky. 

9. Dětí do 15 let nesmí zůstat v prostorách chaty bez dozoru dospělé nebo odpovědné osoby.

10.  Rodiče jsou zodpovědni za bezpečnost dětí  na dětském hřišti, trampolíně, cyklodráze a v bazénu.

11. Majitelé pejsků zodpovídají za škody jimi způsobené, tzn. tyto škody uhradí v plné výši. Venčení pejsků provádí mimo areál, případné „nehody“ okamžitě uklidí. Volné pobíhání psů v areálu je ZAKÁZÁNO.

12. V areálu je zakázáno parkování obytných přívěsů, campervanů a stanování. Prosíme, respektujte to. Děkujeme.

Děkujeme za respektování a prosíme, buďte ke všemu šetrní, aby bylo vše k dalšímu dlouhému užívání i pro ostatní.

 Přejeme hezký nikým a ničím nerušený pobyt ☺